Loading

Hakkımızda

Sorularınız ve önerileriniz için info@yoncacimnastik.com mail adresimizden ve aşağıda yer alan telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

  Cimnastikle küçük yaşta tanışan ve yıllarca sporculuğunu yapmış iki kız kardeş Duygu ve Dilay SAVAŞ sporun hayatlarında çok önemli bir yeri olduğunun farkına varıp,Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun olarak hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıktıkları bir serüvendir Yonca Cimnastik…

  2013 yılının Mart ayında iki kız kardeşin kurmuş olduğu Bursa’nın ilk özel cimnastik salonu olan 2 ile 14 yaş arasındaki çocukların spor alt yapısını ve spor disiplinini çocuklara aktarmak üzere Yonca Cimnastik adı altında kurulmuştur.2014 yılından itibaren her yılın yaz dönemlerinde yüzme derslerimiz ile çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunmaktayız.

  2016 yılında yetenekleri doğrultusunda seçtiğimiz sporcularımızdan oluşan yarışmacı gruplarımızla birlikte Okullar arası yarışmalara katılarak dereceler elde edilmiştir.Aynı zamanda bir çok kurumlarla partner olarak organizasyonlarda yer alıp Yonca Cimnastik gösteri grubumuz ile renk katmaktayız.

  Açıldığımız ilk günden beri Yonca Cimnastik’te temiz ve hijyenik bir salonda çocuklarımıza sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlamaktayız.

Bu süreçte de değerli öğrencilerimiz için tüm önlemleri (ateş ölçümü,el dezenfektan kullanımı,her ders sonrası detaylı minder temizliği ve dezenfekte işlemi,temiz hava ortamı ) alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.